poslední aktualizace:
20.9. 2008
.: Návody a tipy 1 :.
Super Mario Bros.
Warp zóny:
Pokud chcete projít hru Super Mario Bros. za osm kol, musíte si krátit cestu pomocí tzv. Warp zón. Na konci kola 1-2 nechoďte do roury, ale jděte horem k první warpzóně (první obrázek), která vás transportuje do kola 4-1. V kole 4-2, hned za první jezdící plošinou, je dobře skrytá další warp zóna (druhý obrázek), která vás transportuje až do kola 8-1. Poté už jenom stačí projít poslední čtyři kola a princezna je vysvobozená (mimochodem víte že Warp zóny vznikly podle seriálu Star Trek?).
Zobrazení ohňostroje: Pokračování od světa, ve kterém jste skončili:
Jestliže chcete aby se vám na konci kola zobrazil ohňostroj, skočte na stožár vlajky když poslední číslice časomíry ukazuje hodnotu 1, 3 nebo 6 (např. 241, 156...).
Jestliže ztratíte všechny životy a nechce se vám začínat znovu od začátku hry, můžete po najetí úvodní obrazovky podržet tlačítko A a současně zmáčknout START, čím začnete na začátku světa, ve kterém jste skončili (např. 3-1, 5-1...).
Contra
Extra životy: Japonská verze:
Pokud chcete začít hru se třiceti životy, musíte zmáčknout 2x šipku nahoru, 2x šipku dolů, šipku doleva, šipku doprava, šipku doleva, šipku doprava, tlačítko B, tlačítko A a START, a to všechno během zobrazení úvodní obrazovky.
Fanouškům Contry doporučuji zahrát si i její originální japonskou verzi na Famicom. Oproti americké verzi totiž obsahuje intro, mapu levelů a různé další vylepšení o které jsme zde byli ošizeni.
Lode Runner
Nastavení rychlosti hry:
To, že se ve hře Lode Runner po zmáčknutí tlačítka SELECT dostanete na obrazovku s výběrem kola nejspíš dobře víte. Už ale asi nevíte, že si zde můžete nastavovat i rychlost hry. To uděláte tak, že držíte tlačítko SELECT a současně mačkáte tlačítko A pro zrychlení nebo tlačítko B pro zpomalení.
Duck Hunt
Ovlivnění směru letu kachny:
Možná ani nevíte, že ve hře Duck Hunt můžete šipkama na gamepadu ovlivňovat směr letu kachny. Na průběh hry to sice nemá velký vliv, ale potěší to, zvlášť když jste dva a druhý hráč se chce zapojit do hry.
Dig Dug 2
Výběr kola:
Pokud si chcete před začátkem hry vybrat kolo, nechte zobrazit úvodní obrazovku a poté zmáčkněte najednou tlačítka A, SELECT a START.
Další
nahoru