poslední aktualizace:
20.9. 2008
.: Odkazy :.
Stránky o NESu/Famicomu
NESu a Famicomu se věnuje nespočet stránek. Zde jsou některé z nich. Můžete na nich najít podrobné informace o konzolích, recenze a obaly her, manuály, kódy k hrám, fóra a spoustu jiných věcí.
Obrázky z her
Vgmuseum.com
Pěkně udělané stránky na kterých naleznete obrázky z her a u některých i popis a obal. Seznam her je velice obsáhlý, a proto jestli hledáte hru a neznáte její název, zkuste to zde.
Spacemul
Další pěkné stránky na kterých naleznete obrázky z her.
ROMS a emulátory
Emu-russia
Jedny z nejlepších stránek s paměťmi ROM a emulátory na internetu. Jsou bez reklam, stačí si jen vybrat hru a začít stahovat. Stránky jsou sice ruské, ale můžete si je přepnout do angličtiny (pokud nepreferujete ruštinu :-).
Planetemu.net
Kvalitní francouzské stránky na kterých kromě ROMS a emulátorů najdete i hudbu z her.
DgEmu.com
Další stránky s velkým množstvím romsetů a emulátory. Pokud si zde ale chcete stáhnout hru, musíte se nejdřív zaregistrovat.
Různé
NintendoLand
Rozsáhlé a velmi dobře udělané neoficiální stránky Nintenda zabývající se historií jejich konzolí a handheldů. Také zde naleznete informace o kultovních postavičkách Mária a Zeldy, recenze her, diskusní fóra a mnoho dalšího. Vřele doporučuji navštívit.
www.Vimm.net
Na těchto stránkách si mimo jiné můžete stáhnout naskenované manuály k NES hrám. Zatím jich není moc, ale snad se to časem zlepší. Ty nejznámější tu ale určitě najdete.
nahoru